Tarnetingimused

1. ÜLDIST

Tooteid müüb Screen365 (Y-Tunnus: 0000000-0). Toodete käibemaks on välja toodud tellimuse kokkuvõttes ja tellimuskinnitusel. Jätame endale õiguse muuta hindu ning õiguse tehing ära jätta või tühistada, kui tegemist on väära hinnaga.

2. TELLIMINE

Tellimus vormistatakse peamiselt internetileheküljel screen365.ee, kasutades ostukorvi. Klient nõustub tellimust esitades kehtivate tarnetingimustega.

3. MAKSMINE

Makseid vahendab ja maksevahendusteenuseid pakub Maksekeskus AS (Reg. Nr: 12268475). Maksekeskuse teeninduse abil saad lihtsalt, paindlikult ja turvaliselt internetis ostusid sooritada. Meil saate maksa pangakaardiga, internetipanga kaudu või järelmaksuga.

Maksekeskus AS (Reg. Nr: 12268475)
Estonia Pst 1, Tallinn, Estonia

4. TARNEVIIS

Tellimus saadetakse kirja teel märgitud tarneaadressile. Tellimuse viib kohale Omniva.

5. SAATEKULU

Saatekulu on 0.00€. Jätame endale õiguse muuta saatekulu.

6. TARNEAEG

Püüame täita tellimuse juba samal päeval, kui tellimus tehakse tööpäeval. Tellimus jõuab kohale 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse vastuvõtmisest.

7. TAGASTUSÕIGUS

Kliendil on tarbijakaitseseaduse järgi õigus 14-päevasele vahetus- ja tagastusõigusele. Vahetus- ja tagastusõigus kehtib ainult originaalpakendis olevatele kasutamata ja müügikõlbulikele toodetele.

Tagastusõiguse kasutamiseks tuleb kliendil ühendust võtta meie klienditeenindusega e-postiaadressil.

8. VÄÄRAMATU JÕUD (FORCE MAJEURE)

Müüja ei vastuta selle eest, kui tellimuse täitmine peatub, hilineb või raskeneb näiteks ülestõusu, looduskatastroofi, konfiskeerimise, impordi- või ekspordikeelu, üldise liikluse peatumise või muu ettevõtte äritegevust raskendava teguri tõttu.

Sivusto on demo-tilassa. Tilauksia ei käsitellä. Sait on demorežiimis. Tellimusi ei töödelda. Peida