Huawei Honor 7 Premium

Filters

3 Toodet

Filter by price

3 products

 • 14.90 SIS. KM

  Huawei Honor 7 Premium Kaitseümbris

  Kvaliteetsest pu-nahast valmistatud kaitseümbris telefonile. Ümbrises on koht kolmele pangakaardile ning raha- või kviitungitasku selle all. Ümbrise saab lauale asetada selliselt, et telefoni ekraanilt on hea vaadata näiteks videoid. Ümbrise klapil on mugav magnetkinnis.
  14.90 SIS. KM
  14.90 SIS. KM
 • 14.90 SIS. KM

  Huawei Honor 7 Premium Kaitseklaas, 2.5D Full Cover

  2.5D Kaitseklaas sobib ekraanile paremini kui traditsiooniline kaitseklaas ning katab ekraani servast servani. Kaitseklaasil on värvitud servad, servade värvi saab valida. Kaitseklaas annab su ekraanile parima võimaliku kaitse, see on 9 korda tugevam kui tavaline klaas. Kaitseklaasil on eriti kõva pinnakate, purunedes jääb klaas ühtseks plaadiks ning seda on lihtne eemaldada, sellest ei eraldu teravaid kilde. Väikse investeeringu abil saad vältida oma ekraani purunemist.
  14.90 SIS. KM
  14.90 SIS. KM
 • 12.90 SIS. KM

  Huawei Honor 7 Premium Kaitseklaas

  Kaitseklaas annab su ekraanile parima võimaliku kaitse, see on 9 korda tugevam kui tavaline klaas. Kaitseklaasil on eriti kõva pinnakate, purunedes jääb klaas ühtseks plaadiks ning seda on lihtne eemaldada, sellest ei eraldu teravaid kilde. Väikse investeeringu abil saad vältida oma ekraani purunemist.
  12.90 SIS. KM
  12.90 SIS. KM

Sivusto on demo-tilassa. Tilauksia ei käsitellä. Sait on demorežiimis. Tellimusi ei töödelda. Peida